Nasi Partnerzy


🦋 Prezentujemy Państwu wyjątkowych Partnerów, z którymi łączy nas wspólnota wartości i przeświadczenie, że nasza synergia tworzy wyjątkową jakość na rynku szkoleń biznesowych.
🦋 Zachowujemy własną autonomię; jednocześnie tworzymy wizję rozwoju Be Yourself, w której współpraca strategiczna z naszymi Partnerami stanowi jeden z najważniejszych punktów.
🦋 Naszym pierwszym Partnerem jest Instytut Nauki Lektikon – Akredytowana, Ogólnopolska Placówka Doskonalenia Nauczycieli. To właśnie dzięki tej kooperacji wraz z Radosław Świergosz realizujemy postulat zmiany polskiej edukacji i wspierania nauczycieli w podnoszeniu ich własnych kompetencji.
🦋 Drugim równie ważnym Partnerem jest PASJA Grupa Dobrych Trenerów (Good Trainers Group) . Z jej twórcą i wieloletnim szefem – Jakub Lewandowskim – łączy nas relacja oparta na szacunku, zaufaniu i profesjonalizmie. Zdobywałam swoje szlify na kursie trenerskim, realizowanym pod egidą Pasji.
❤️ Cieszymy się, że możemy wspólnie wspierać organizacje biznesowe, samorządowe i NGO w Polsce poprzez usługi szkoleniowe, coachingowe, mentoringowe i doradcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *