Nasi Partnerzy

Prezentujemy Państwu wyjątkowych Partnerów, z którymi łączy nas wspólnota wartości i przeświadczenie, że nasza synergia tworzy wyjątkową jakość na rynku szkoleń biznesowych. Zachowujemy własną autonomię; jednocześnie tworzymy wizję rozwoju Be Yourself, w której współpraca strategiczna z naszymi Partnerami stanowi jeden z najważniejszych punktów.

Naszym pierwszym Partnerem jest Instytut Nauki Lektikon – Akredytowana, Ogólnopolska Placówka Doskonalenia Nauczycieli. To właśnie dzięki tej kooperacji realizujemy postulat zmiany polskiej edukacji i wspierania nauczycieli w podnoszeniu ich własnych kompetencji.

Drugim równie ważnym Partnerem jest PASJA – Grupa Dobrych Trenerów. Z jej twórcą i wieloletnim szefem – Jakubem Lewandowskim – łączy nas relacja oparta na szacunku, zaufaniu i profesjonalizmie. Anna Ryszka zdobywała swoje szlify na kursie trenerskim, realizowanym pod egidą Pasji. Cieszymy się, że możemy wspólnie wspierać organizacje biznesowe, samorządowe i NGO w Polsce poprzez usługi szkoleniowe, coachingowe, mentoringowe i doradcze.